Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
CenaMáte otázky?

Topánky Bordello

Nájdené 44 modely obuvi vrátane 13 k dispozícii za 48 hodín
1

Topánky Bordello - nechajte svet tancovať pri vašich nohách!

Bordello je značka vlastnená americkou spoločnosťou Pleaser vytvorená pre burleskných tanečníkov, ale časom sa ukázalo, že svojimi efektívnymi a štýlovými dizajnmi oslovuje oveľa širšie publikum. Topánky Bordello si zamilujete pre ich vznešenú estetiku, mimoriadny charakter a stabilitu, ktorá vám umožní robiť lákavé pohyby bez ohľadu na to, akú výšku podpätku si vyberiete.

Erotické topánky Bordello – zvodne vzrušujúce ihličky, členkové čižmy, čižmy.

Ponuka Bootky.sk by nebola úplná, ak by neobsahovala túto renomovanú značku burlesknej obuvi – Bordello. Zároveň je to značka, ktorej každý projekt oslavuje byť ženou. Erotické topánky Bordello na nich nemajú nič priemerné. Potešia ich detaily, zaujmú farbami a vďaka komfortu, ktorý poskytujú, s nimi zostanete dlhšie.

Prečo budete milovať obuv Bordello?

  • Nadčasové štylistické riešenia v kombinácii s dizajnovými prvkami značky.
  • Modely, ktoré zoštíhľujú postavu a dodávajú držaniu tela mimoriadnu eleganciu.
  • Sebavedomý krok – aj pri tanci, vďaka stabilnej konštrukcii každého páru.

Značka Bordello uspokojuje aj chúťky tých dám, ktoré majú radi pozlátko a pôvab. So zdobenými detailmi a oslnivými doplnkami, vrátane obrovského množstva trblietavých kúskov, flitrov, trblietok, kamienkov a sexy čipky, je erotická obuv Bordello dokonalým doplnkom k divoko extravagantným, viacfarebným javiskovým kostýmom a ďalším.

Značka Bordello – nechajte sa prekvapiť!

Štýlové topánky, ktoré si určite zamilujete – to je charakteristický znak tejto značky. Od platforiem a ihličiek až po topánky na strednom podpätku a dokonca aj čižmy. Vyberte si z ohromujúcej kolekcie topánok na vysokom podpätku - nájdete Bordello za skutočne vreckové ceny. Takže nemusíte byť revue tanečnica, aby ste si dopriali také zmyselné potešenie ako obuv!

V tejto kategórii sme hrdí na to, že môžeme predstaviť módne návrhy, ktoré pozdvihnú celkový vzhľad vášho štýlu s maximálnou sofistikovanosťou. Bordello vie, čo to znamená posunúť estetiku na ďalšiu úroveň, a kolekcia dámskych ihličiek, platforiem a topánok, ktoré sú tu prezentované, určuje tieto trendy.

Tu v Bootky vieme, že každý z našich zákazníkov má jedinečný súbor očakávaní a preferencií, a preto ponúkame takú bohatú škálu modelov. S nekonečnými možnosťami, od jednoduchých a štýlových až po očarujúce, vieme, že splníme sny o perfektnom páre topánok na každý deň a veľké príležitosti. 

Bordello Sex Shoes - zažiarte vo svojom štýle!

Pri hľadaní sexi topánok pre ženy sa v tejto kategórii zastavte dlhšie. Medzi návrhmi spoločnosti Bordello určite nájdete pár, ktorý zdôrazní vašu osobnosť. Bez ohľadu na príležitosť, či už je to štýl alebo farba, o ktorej ste snívali, starostlivo vytvorené vzory jedinečné pre tohto výrobcu určite zaškrtnú všetky políčka vo vašom osobnom kontrolnom zozname požiadaviek.

Štýl, sexepíl, pozlátko – erotické topánky Bordello pre dámy!

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT