Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
CenaMáte otázky?

Topánky Funtasma

Nájdené 148 modely obuvi vrátane 22 k dispozícii za 48 hodín
1 2

Topánky Funtasma - vstúpte do svojej obľúbenej rozprávky s istým krokom!

Doplňte svoj kostým topánkami od Funtasmy! Bootky.sk ponúka široký sortiment obuvi tejto výnimočnej značky, ktorá je známa svojimi výraznými návrhmi inšpirovanými svetom fantasy, kina, rozprávok, anime a ďalších. Topánky Funtasma ponúkajú širokú škálu vzorov - od modelov s plochou podrážkou, cez platformy a podpätky, až po čokoľvek iné, čo si dokážete predstaviť.

Tu nájdete návrhy obuvi ideálne pre cosplay, až po tematické párty. Či už ich potrebujete na stánok na jednu noc alebo do bežného šatníka, pozrite si vysoko kvalitný sortiment vrátane lacných topánok a klasických glam rockových platforiem!

Topánky divadla Funtasma - vytvorte si svoj vysnívaný kostým pomocou ikonickej značky

Vstúpte do očarujúceho sveta Funtasma - to je miesto, kde sa fantázia stretáva s módou tým najsofistikovanejším spôsobom a divadelné topánky Funtasma sú hmatateľným výsledkom. V tejto ponuke nájdete všetko nápadité a hodné cosplayu. Úžasné inšpirácie a retro motívy vytvárajú exkluzívnu kolekciu topánok, ktorá uspokojuje rozmanitý vkus gotickej a alternatívnej komunity našich zákazníkov.

Prečo sa topánky Funtasma môžu stať vašimi obľúbenými?

  • Solídne vyrobené vzory a originálne vzory.
  • Materiály vynikajúcej kvality za prijateľnú cenu.
  • Perfektná voľba pre dámy, ktoré chcú zdôrazniť svoju mimoriadnu osobnosť.
  • Skvelý návrh pre fanúšikov alternatívneho podnebia, večierkov a podujatí.

Topánky Funtasma kombinujú fantáziu, zábavu s obrovskou dávkou energie. Pestrá ponuka podnieti predstavivosť každého! Od topánok v šťavnatých farbách, cez klasické retro ihličky, až po obuv priamo z inej éry. V každom prípade značka, ktorú vlastní Pleaser, zaisťuje dokonalé zladenie s jedinečným štýlom. 

Značka Funtasma – buďte tým, kým chcete byť, počnúc topánkami!

Ponorte sa do sveta milovaných postáv s oddanými štýlmi Funtasmy. Od dobrodružných bojovníkov po náladové princezné, od magických víl po viktoriánske dámy, topánky Funtasma môžu oživiť vaše obľúbené hrdinky a stať sa jednou z nich sami! Či už túžite po rozprávkovom dobrodružstve, pôvabe čakajúcej dámy, odvážnom duchu piráta, elegancii viktoriánskej éry alebo akejkoľvek inej téme z akéhokoľvek vesmíru, Funtasma má perfektné topánky, ktoré vám ponúknu, aby vám pomohli vyjadriť váš charakter - inšpirovaný štýlom, ktorý milujete.

Upozorňujeme tiež, že každý pár topánok Funtasma je dôkazom záväzku značky ku kvalite a trvanlivosti. Topánky a čižmy Funtasma, vyrobené s precíznosťou a dôrazom na detail, nie sú určené len na jednu udalosť - môžu sa bez problémov začleniť do vášho každodenného šatníka Od robustných platforiem až po elegantné ihličky, Funtasma ponúka širokú škálu štýlov, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám a každému príležitosti. Využite to a vyniknite tak, ako sa vám páči!

Starostlivo vytvorené dizajny Funtasmy sú viac než len topánky - sú to portály do krajiny cosplayu, retro elegancie a fantázie.

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT