Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
CenaMáte otázky?

Heel

Nájdené 356 modely obuvi vrátane 136 k dispozícii za 48 hodín
1 2 3 4

Pleaser podpätky - náš návrh, Vaše Veličenstvo!

O topánkach americkej značky Pleaser sa dá povedať veľa. Rozkošný? Absolútne! Dodávajú vám sebavedomie? Samozrejme! Poskytujú stabilitu aj počas efektného pole dance? Určite! Čo však najviac odlišuje podpätky Pleaser, je ich bezkonkurenčná estetika, ktorá apeluje na zmyselnosť každej ženy.

Možno hľadáte nové podpätky pre svoju rozsiahlu kolekciu. Je možné, že sa hanbíte pozerať na podpätky Pleaser prvýkrát. Bez ohľadu na okolnosti - vedzte, že v tejto kategórii nájdete topánky tak jedinečné, že nebudete mať chuť si ich vyzliecť. 

Štýl, kvalita, dravosť – to všetko a ešte viac môžete očakávať, keď sa ponoríte do návrhov značky Pleaser. Takže si nepopierajte toto potešenie a presvedčte sa sami, že názov značky nie je v žiadnom prípade náhodný!

Pleaser podpätky - vyberte si ten svoj a objavte podstatu potešenia

Zmyselný. Sexy. Divý. Žiadny iný výraz nemôže vystihnúť podstatu značky Pleaser a jej fenomenálnej ponuky produktov. Obchod tak nemohol Bootky.sk chýbať veľa priestoru pre erotické topánky na vysokom podpätku od tohto výrobcu. Podpätky Pleaser sú však oveľa viac ako čistá zmyselnosť na dosah ruky.

Čím sa modely Pleaser líšia od ostatných topánok na vysokom podpätku?

  • absolútna pozornosť venovaná detailom,
  • vynikajúce remeselné spracovanie založené na dlhoročných skúsenostiach, 
  • starostlivo vybrané materiály,
  • zmyselné a inovatívne dizajny zároveň, Jedinečný výber, ktorý vyhovuje každému vkusu.

To všetko prispelo k bezkonkurenčnému úspechu a reputácii značky Pleaser - medzi milovníkmi sexi obuvi aj profesionálmi v oblasti pole dance alebo erotických tancov.

Stavte na podpätky Pleaser a staňte sa hviezdou - bez toho, aby ste opustili svoj domov!

Vedeli ste, že erotické podpätky Pleaser, synonymum sexepílu, sa už objavili na obálkach a v článkoch nespočetných časopisov? Vedeli ste, že zdobili nohy slávnych celebrít, osobností a hudobných hviezd, ako aj v mnohých hollywoodskych filmoch a televíznych reláciách?? 

Dnes je Pleaser nesporne jednou z najznámejších značiek sexi topánok na svete a vďaka Bootky.sk si môžete vychutnať aj ich pôvab a priniesť do svojho života pôvab, o ktorom ste dlho snívali. 

Rovnako ako ostatní - ste potešení potešením na podpätku, ale neviete sa rozhodnúť, ktorý z nich si vybrať? Aj keď je ich sledovanie potešením, nestrácajte čas rozhodovaním – postaviť ich čo najskôr na nohy. Kontaktujte nás ešte dnes a my vám radi pomôžeme nájsť perfektný pár podpätkov – na vašu radosť a potešenie každého, kto má to šťastie, že vás v nich uvidí.

Erotické podpätky Pleaser– pozrite sa na ostatných zhora, je to jednoduché a... Príjemný!

Erotické topánky na podpätku Pleaser to sú tie, ktoré hľadáte, aby sa vaša plachosť zmenila na lavínu zmyselnosti! Bez ohľadu na to, či dávate prednosť trblietavým zázrakom alebo skromnejšiemu variantu – ponuka Bootky.pl určite splní vaše očakávania.

Objednajte si svoje obľúbené topánky ešte dnes – a zajtra očaríte celý svet!

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT