Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
CenaMáte otázky?

Topánky Pin Up

Nájdené 32 modely obuvi vrátane 15 k dispozícii za 48 hodín
1

Pripnite si topánky - buďte sexy ako plagátové dievčatá, je to ľahké!

Nadčasová a elegantná kolekcia Pin Up od Pleaser je návrhom obuvi inšpirovaným retro a vintage štýlom. Jeho cieľom je v súlade s najnovšími módnymi trendmi obnoviť staré obľúbené modely, známe nielen svojím sentimentálnym šarmom, ale aj vynikajúcim dizajnom.

Táto kolekcia obuvi, ktorá zahŕňa pôvab a ženskosť najslávnejších módnych období minulého storočia, zahŕňa úplne novú škálu jedinečných štýlov vrátane ihličiek na vysokom podpätku, retro balerín a lodičiek na peeptoe. 

Všetky topánky Pin Up sú k dispozícii v koketnej, hravej škále potlačí a farieb. Môžete ľahko nájsť aspoň niekoľko párov, ktoré chcete mať na dosah ruky!

Topánky Pin Up – pre lásku k štýlu a starým časom.

V Bootky.sk vás jednoducho radi prekvapíme širokým výberom úchvatných topánok – erotické topánky Pin Up to zvládnu perfektne. Je to značka s neprekonateľným tokom, pokiaľ ide o štýlové a zároveň sexy topánky pre ženy, ktoré nechcú splynúť v pozadí, ale sentimentom snívajú o 50. rokoch. 

Náš široký sortiment obuvi je navrhnutý s ohľadom na vás – či už chcete doplniť svoje každodenné oblečenie alebo si dať niečo "wow" na rušnú noc. Propozície Pin Up sú vhodné aj na tematické večery alebo atmosférické párty v štýle starých čias.

Prečo sa obuv Pin Up odlišuje od ostatných?

  • Odkaz na ultraženskú módu 40. a 50. rokov dvadsiateho storočia s využitím moderných inšpirácií.
  • Každý model sa vyznačuje kombináciou pohodlia a stability.
  • Široká škála vzorov a farieb vám umožní dokonale zladiť obuv s vašimi individuálnymi rozmarmi.

Najdôležitejšie je, že značka Pin Up vytvára dizajny, ktoré nielen fantasticky vyzerajú, ale sú aj neuveriteľne pohodlné a dávajú nespútanú radosť z nosenia. 

Pripnite si erotické topánky – nechajte sa uniesť pocitmi a zmyslami!

Sme naozaj hrdí na to, že môžeme splniť vaše obuvnícke sny na jednom mieste. V kolekcii pripravenej značkou Pin Up vám môžeme ponúknuť všetko, od úžasných ihličiek v pastelových farbách, cez fantastické lodičky s mašľou až po baleríny na plochom podpätku – ideálne na styling v podnebí pre bábiky. 

Ak sa obávate, že sa nebudete môcť rozhodnúť, ktoré sexuálne topánky Pin Up si vybrať, nebojte sa! Sme Vám k dispozícii, radi Vám poradíme. Pomôžeme vám lepšie spoznať tieto nádherné retro lodičky, plné bodiek, pruhov a mašlí! Každopádne, ceny sú také atraktívne, že by vám nič nemalo brániť v kúpe viac ako jedného páru.

Pripnite si erotické topánky – ženskosť nadovšetko!

Ach nie, nebudeš ďalším "dievčaťom odvedľa"! Akonáhle si nasadíte jednu z plošín Pin Up, celý svet vám bude ležať pri nohách. Vďaka mäkkej podšívke a nádhernému povrchu sa v nich budete cítiť sviežo a ľahko - aj keď ste na nohách celý deň a celú noc. 

Je z čoho vyberať! Široká škála štýlov, farieb a výšok. Pamätajte však, že všetky topánky Pin Up bez výnimky majú jednu vec spoločnú: sú plné sexepílu! 

S topánkami Pin Up budete vždy v popredí!

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT