Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
CenaMáte otázky?

Topánky Pink Label

Nájdené 82 modely obuvi vrátane 11 k dispozícii za 48 hodín
1

Topánky Pink Label – viac potrieb, väčší výber a viac možností

Kolekcia Pink Label je široká škála dámskej obuvi navrhnutej a vyrobenej pre väčšiu veľkosť chodidla. Svojou rozmanitosťou vám dáva príležitosti a potešenie! Topánky Pink Label rozhodne nemajú nič spoločné s nudou, aj keď v tejto kategórii nájdete aj veľa klasických návrhov. 

Vedľa nich bude tiež obrovská dávka fantázie - berúc do úvahy individuálne potreby a väčšie proporcie. Takže môžete zostať verní svojmu štýlu bez kompromisov v pohodlí. Toto je kvalita podpísaná logom Pink Label!

Erotické topánky značky Pink Label a ďalšie – všetko, čo potrebujete do svojho šatníka!

Nemusíte sa vzdať sexi obuvi len preto, že máte o niečo väčšiu nohu. Erotické topánky značky Pink Label sú hotovým návrhom pre ženy, ktoré sa neboja uvoľniť svoju zmyselnosť. Využitím našej ponuky Pink Label si môžete byť istí aj vynikajúcimi cenami. 

Či už hľadáte lákavé lodičky na horúci večer, alebo chcete niečo elegantné do kancelárie, ktoré vzbudí závisť a obdiv – Pink Label má čo ponúknuť. Nájdete tu značkové baleríny, ako aj perfektný pár vysokých podpätkov. Je tu niečo pre každý ďalší outfit a príležitosť, na ktorú si spomeniete.

Čo môžete očakávať od topánok Pink Label?

  • Atraktívne modely v súlade s trendmi as mimoriadnym charakterom.
  • Vysoko kvalitné materiály, ktoré sa premietajú do trvanlivosti obuvi a radosti z používania.
  • Mimoriadne všestranný na využitie plného potenciálu topánky za rôznych okolností.

Vzhľadom na obrovskú ponuku, ktorou značka Pink Label rozmaznáva milovníkov dobrého štýlu – radi vám pomôžeme nájsť perfektnú obuv, ak ju potrebujete. Kontaktujte nás a povedzte nám, o čom snívate a aké sú vaše túžby po perfektnom páre topánok – je viac ako isté, že Pink Label tento pár ponúka. 

Značka Pink Label – tieto krásne modely si zamilujete!

Či už tancujete pri tyči alebo idete na pracovný pohovor, obuv je ústredným bodom každého oblečenia. Kolekcia dámskych topánok od Pink Label prekvapuje svojou sviežosťou aj v prípade modelov s nadčasovým charakterom.  

Nie je to inak, pokiaľ ide o topánky určené na zapálenie zmyslov. Zatiaľ čo vysoká kvalita je základom vášho vzhľadu a sebavedomia bez ohľadu na príležitosť - či už je to večerná prechádzka, stretnutie v práci alebo večer vonku - je to absolútna nevyhnutnosť, keď príde čas na použitie vášho sexepílu.

Erotické topánky Pink Label vyrobené z príkladných materiálov a vybavené pevnou podrážkou vám poskytnú trvalé pohodlie po celý deň a celú noc. Čokoľvek máte chuť robiť, budú vás verne sprevádzať. 

Nepopierajte si potešenie a nájdite si erotické topánky Pink Label už teraz

Výber obuvi by nikdy nemal byť ponechaný na náhodu. Výberom topánok od Pink Label si môžete byť úplne istí, že vaša kolekcia obuvi bude obohatená o zázraky originálneho charakteru a poskytne najvyššiu úroveň pohodlia. 

Objavte svoje túžby v kolekcii topánok Pink Label!

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT