Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
CenaMáte otázky?

Heel

Nájdené 50 modely obuvi vrátane 28 k dispozícii za 48 hodín
1

Devious topánky na vysokom podpätku – pre dámy hľadajúce vzrušenie!

Kolekcia značky Devious je sexy a nezbedná séria topánok venovaná dámam so vznešeným vkusom. Jednoducho povedané, Devious podpätky boli navrhnuté nielen tak, aby vyzerali úžasne a elegantne, ale aby spĺňali aj najvyššie nároky z hľadiska pohodlia.

Devious podpätky v kombinácii so sexy stylingom sú ideálne na toľko príležitostí! Na večierky, podujatia, koncerty, fotenie, exotické tanečné vystúpenia a dokonca aj na dennej báze sú však fetišové outfity najlepšie doplnené. Od baletných topánok s ultra vysokými podpätkami až po vzrušujúce latexové mušketierske čižmy, od kovových ihličkových papúč až po vysoké platformy, kolekcia obuvi Devious ponúka oveľa viac, ako si dokážete predstaviť!

Devious podpätky - zdôraznite svoje krivky, splňte svoje fantázie.

Pre každú diktujúcu dominu a submisívny, veliteľsky milujúci subjekt - podpätky od Devious sú pripravenou inšpiráciou na okorenenie chvíľ strávených v spálni alebo splnenie fetišových fantázií. Vo svojich dizajnoch značka zdôrazňuje exotiku, pôvab a tajomstvo.

Devious spoznáte podľa niekoľkých charakteristických vlastností. Obuv podpísaná logom tohto výrobcu je k dispozícii hlavne v čiernej a červenej farbe, aj keď o očarujúce výnimky nie je núdza. Nájdete sexi varianty so šnúrkami, ramienkami a prackami, alebo zapínané patentkami. Stručne povedané, ak máte nejakú erotickú obuv svojich snov – je viac ako isté, že ju nájdete v návrhoch značky Devious.

Ako inak spoznáte Devious päty z iných ponúk?

  • Absolútne majstrovské dielo z hľadiska spracovania, výberu materiálu, pohodlia.
  • Hotový spôsob, ako zdôrazniť sexepíl a individualitu.
  • Všestranná voľba, ktorá vkusne dopĺňa rôzne štýly.

Je tiež potrebné zdôrazniť, že Devious erotické podpätky sú k dispozícii vo veľkostiach, ktoré vyhovujú väčšine typov chodidiel. Ak ste pripravení na zábavu v štýle dominy alebo dokonca chcete priniesť nejaké BDSM do vašej spálne, kolekcia topánok značky určite uspokojí všetky vaše fetišové túžby. 

Devious erotické podpätky – budú sa vám tiež páčiť!

Zvodné milenky aj neospravedlniteľné zvodkyne sa môžu cítiť sebaisto v topánkach od Devious, ktoré sú navrhnuté v každom smere tak, aby spôsobovali potešenie a bolesť - v závislosti od toho, kto čo hľadá. 

Devious sexuálne topánky na vysokom podpätku majú ešte viac výhod, ktoré vás povzbudzujú k objednávke. Každý pár sa hodí k sieťovaným pančuchám alebo čiernym priehľadným pančuchám. Sú ako tá chýbajúca ingrediencia, ktorá okorení váš sexuálny život a ďalšie. Neexistuje však iný spôsob, ako to zistiť, ako pozvať vybraný pár do svojho šatníka práve teraz a... Spálňa.

Devious sexuálne topánky na vysokom podpätku - zvodne vzrušujúce návrhy pre vás.

Nie je prehnané povedať, že všetky návrhy podpísané logom Devious sú skutočne fascinujúce. Zastrašujúci dizajn a nádherná kvalita, pohľad stačí na to, aby ste sa do nich zamilovali.

Devious erotické podpätky - nechajte sa uchvátiť ich pôvabom!

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT