Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
CenaMáte otázky?

Topánky Day & Night

Nájdené 2 modely obuvi vrátane 2 k dispozícii za 48 hodín
1

Denná a nočná obuv – 24 hodín sexy pohodlia!

Vznik značky Deň a noc je založený na jednoduchom predpoklade – vytvoriť sériu sexi topánok, ktoré sú rovnako vhodné na celonočné výlety aj na každodenné povinnosti. S dennou a nočnou obuvou, ktorú máte k dispozícii – získate konzistentný menovateľ vašich outfitov, ktorý vám umožní využiť ich potenciál na 100%!

Nezabudnite sa pozrieť, čo Bootky.sk ponúka v tejto kategórii a nájsť inšpirácie na konfekčnú obuv, pomocou ktorých bude každý z vašich outfitov rozmaznávaný na maximum. Samozrejme, spolu s nadpozemskými dizajnmi získate praktickejšie vlastnosti, ako je ultra pohodlie, solídna kvalita, trvanlivosť.

Denné a nočné erotické topánky – od súmraku do úsvitu, od rána do večera k vašim službám

Jedinečné kúzlo každého denného a nočného modelu vám pomôže vcítiť sa do vašej úlohy, Chcete sa prezentovať ako sexy dáma a zároveň pôsobiť dojmom, že ste rezervovaní? Alebo radšej vojdete do miestnosti, ktorá zaujme svojím imidžom a sebadôverou? Denná a nočná erotická obuv vám pomôže dosiahnuť požadovaný efekt v každom scenári.

S nimi budete plynule prechádzať medzi aktivitami naplánovanými na deň. Od štýlovej podnikateľky až po zlú zvodkyňu. Splňte si svoje fantázie a nájdite ten správny dizajn zo dňa a noci, a ak sa neviete rozhodnúť, ktorý si vybrať, nezabudnite, že sa na nás môžete spoľahnúť.

Čím sa denná a nočná obuv odlišuje od ostatných návrhov obuvi?

  • Nadčasový dizajn, ktorý osloví vkus takmer každej ženy.
  • Absolútne rafinovaný výber materiálov a dizajnových detailov.
  • Inovatívne dizajnové riešenia pre plný komfort používania.
  • Vynikajúca stabilita bez ohľadu na to, akú činnosť vykonávate..

V našom obchode nájdete sandále, čižmy, lodičky, čižmy, platformy a ďalšie sexy návrhy od dňa a noci. Je to kolekcia topánok, ktorá je vhodná nielen na každú príležitosť, ale aj na každú náladu a na všetky súpravy oblečenia – aj tie najexotickejšie.

Denná a nočná značka – nechajte sa ňou zlákať!

Ak máte radi noblesné, sexy a zmyselné topánky – značka Day and Night určite splní vaše očakávania a dokonca ich prekoná. Najmä ak hľadáte zmyselnú obuv. Koniec koncov, je to nevyhnutnosť, ktorá nemôže chýbať v šatníku žiadnej ženy. 

V Bootky.sk sú výrobky výrobcu dostupné v širokej škále verzií a zároveň všetky navrhované modely majú jednu vec spoločnú: z každej ženy robia zvodkyňu. Tiež sa nemusíte hneď hádzať na najvyššiu pätu. Niekedy stačí stredne vysoký, aby vyzeral úžasne.

Denná a nočná erotická obuv na špeciálne úlohy a ďalšie

Ak chcete predviesť svoje štíhle nohy alebo sexi krivky tým najlepším možným spôsobom – nehľadajte nič iné ako erotické topánky Day and Night. Sú to perfektné topánky na flirtovanie - či už je to s milovanou osobou alebo atraktívnym cudzincom. 

Isté je, že v tejto kategórii sa určite nájde perfektný pár krások na vysokom podpätku na každú príležitosť, od rande naslepo až po večer.

Splňte si teda svoje sny o nových vysokých podpätkoch – spolu s dňom a nocou na tomto mieste!

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT