Spoločnosť

História spoločnosti

Začiatky našej spoločnosti siahajú do roku 1989, keď majiteľ a zakladateľ Krzysztof Wiśniewski urobil svoje prvé kroky na erotickom trhu. Spoločnosť sa zaoberala dovozom erotických publikácií, časopisov a periodík z Nemecka a Holandska a ich predajom na poľskom a ruskom trhu.

Spoločnosť však bola založená až v roku 1991 pod súčasným názvom Lamirex so sídlom v Babiciach pri Varšave. Vtedy sme rozšírili svoj obchodný profil o doplnky, bábiky, videokazety a bielizeň. Začali sme dovážať tovar vo veľkom a nadviazali sme kontakty s najznámejšími distribútormi v Európe. Hľadali sme aj nových klientov a zákazníkov v celej krajine. Preto môžeme hrdo povedať, že sme jedným z pionierov erotického trhu v Poľsku.

V roku 1997 sme sa presťahovali do nových priestorov v Łomiankach pri Varšave, kde sídlime dodnes. Niekoľko rokov činnosti nám poskytlo veľa skúseností a vynikajúcu znalosť odvetvia. Ako jeden z troch veľkoobchodníkov pôsobiacich v Poľsku sme rýchlo získali mnoho stálych zákazníkov a obsadili sme významnú časť erotického trhu v Poľsku.

V roku 2003 sme sa rozhodli otvoriť vlastné veľké, dobre zásobené a profesionálne obchody. V súčasnosti máme už desať obchodov so bielizňou, obuvou a erotickými doplnkami pod spoločným názvom Venus. Postupne plánujeme otvoriť ďalšie v najväčších poľských mestách.

Keďže sme si uvedomili dôležitosť a význam online trhu, koncom roka 2007 sme otvorili náš prvý online obchod, v ktorom ponúkame celý náš sortiment, pozostávajúci z viac ako dvadsaťpäťtisíc položiek.

V roku 2015 sme nadviazali kontakt s americkou spoločnosťou Pleaser, ktorá ponúka erotickú obuv. Odvtedy neustále posilňujeme spoluprácu so spoločnosťou Pleaser a zaraďujeme do našej ponuky celý sortiment obuvi tejto spoločnosti.

V súčasnosti sme najväčším distribútorom tejto americkej značky na poľskom trhu.

Dúfame, že spokojnosť našich zákazníkov bude neustálym impulzom na otvorenie ďalších predajní, zavedenie širšieho sortimentu výrobkov a neustále zlepšovanie našich služieb.

Náš tím

Celý tím spoločnosti Lamirex kladie mimoriadny dôraz na vysoký štandard predajných služieb, aby sme splnili očakávania všetkých našich zákazníkov. Prevažná väčšina našich zamestnancov pracuje v našej spoločnosti už roky. Snažíme sa využiť ich bohaté skúsenosti a vynikajúce znalosti a povedomie, ako aj starostlivosť o našich zákazníkov. Náš tím sú odborníci, ktorí si neustále prehlbujú svoje kompetencie, pretože práca v našej spoločnosti je predovšetkým ich vášňou, do ktorej vkladajú celé svoje srdce.

Lamirex S.C.

Krzysztof Wiśniewski, Iwona Kozłowska

Ul. Warszawska 26
05-092 Łomianki
Poľsko

telefón: +48/22/250 00 25
e-mail: lamirex@lamirex.pl
NIP EU: PL5271008157
REGON: 011994584
bankový účet: CitiBank Warsaw
80 1030 0019 0109 7860 1000 2437

Spoločnosť je registrovaná na Mestskom a obecnom úrade v Łomiankach pod registračným číslom 7600
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na webovej stránke www.lamirex.pl

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT