PLEASER

Pleaser

Spoločnosť Pleaser USA, Inc. bola založená v roku 1993 ako distribútor módnej mestskej obuvi. V priebehu rokov sa vyvinula na značku ponúkajúcu špeciálnu obuv, ktorá spĺňa potreby žien s rôznorodým životným štýlom. Spoločnosť Pleaser USA, Inc. sa neustále prispôsobuje novým požiadavkám zákazníkov. Obuv spája inovácie, kvalitu a diferenciáciu vo všetkých aspektoch svojich výrobkov a služieb.

Spoločnosť Pleaser USA, Inc. má obrovskú zákaznícku základňu v takmer v 50 krajinách a šesť samostatných značiek obuvi PLEASER, BORDELLO, LUCIOUS, DEMONIA, DEVIOUS a FUNTASMA, ktoré sa pohybujú od sexy až po retro, rockabilly, fetiš, gotiku, punk a výrazne "renesančné" modely. Umiestnila sa na prvom mieste v rebríčku svetových výrobcov a predajcov sexi a alternatívnej obuvi, pretože sa zameriava na potreby zákazníkov a dodáva ich včas.

A teraz prostredníctvom spoločnosti Lamirex predáva túto jedinečnú a netradičnú obuv aj v Poľsku. Pozývame vás, aby ste sa pozreli na stručný opis značiek, ktoré ponúkame.

Zmyselné. Sexi. Divoké. Žiadne iné prídavné meno sa nehodí lepšie na opis podstaty značky obuvi PLEASER a jej širokého sortimentu výrobkov. Ako najlepšia značka v oblasti sexy obuvi sa PLEASER stal štandardom, podľa ktorého sa posudzujú všetky ostatné. Pozornosť venovaná detailom, vynikajúce remeselné spracovanie, jemné materiály, inovatívne dizajny, obrovský výber a bezkonkurenčné ceny prispeli k bezkonkurenčnému úspechu a reputácii značky PLEASER medzi milovníkmi sexy topánok a profesionálnymi umelcami. Topánky PLEASER, ktoré sú synonymom sexappealu, zdobili obálky a editoriály nespočetných módnych a špecializovaných časopisov, zdobili nohy celebrít, spoločenských a popových hviezd a objavili sa v mnohých hollywoodskych filmoch a televíznych reláciách. Dnes je PLEASER nepochybne jednou z najznámejších značiek sexy topánok na svete!

Intrigy. Túžba. Vášeň. BORDELLO je lákavo vzrušujúca a zvodná značka obuvi, ktorá je oslavou ženy. Vytvorené špeciálne pre burleskné umelkyne, ktoré dokážu zo svojich vystúpení urobiť skutočnú zmyselnú šou. BORDELLO zároveň uspokojí chuť na obuv plnú pôvabu, jemnosti a extravagancie. Vďaka bohatému zdobeniu trblietavými kamienkami, zirkónmi, mašľami a sladkými stuhami sú topánky BORDELLO dokonalým doplnkom všetkých extravagantných, farebných kostýmov, divadelných motívov a mimoriadneho osvetlenia, ktoré tvoria burlesknú šou.

Nadšenci alternatívnych, vyzývavých vzorov a pikantností nepotrebujú nič iné ako DEMONIA, najneobvyklejšiu a najvýnimočnejšiu kolekciu obuvi. Jeho originalita spočíva v kombinácii charakteru démonickej divy s nádychom exkluzivity. Topánky z tejto kolekcie sú rovnako atraktívne pre mužských aj ženských fanúšikov alternatívnej undergroundovej kultúry. Široká ponuka týchto bláznivých topánok poskytuje obom pohlaviam neuveriteľný výber rôznych štýlov - od sandálov a tenisiek až po topánky v gotickom štýle s úžasnými vysokými platformami. DEMONIA nielen odráža alternatívny životný štýl, ale ho aj vytvára.

DEVIOUS je kolekcia fetiš obuvi určená pre fanúšikov SM a všetkých druhov "ostrej" zábavy, ktorá uspokojí nespútané túžby zarytých znalcov. Kolekcia DEVIOUS ponúka viac než len individualitu - od dominantných kovových špicatých podpätkov po dráždivé balerínky, od psychedelických drevených podrážok po 9-palcové platformy. Je to maximálna šírka výberu pre dominantných diktátorov a pokorné obete. Pre tých, ktorí žijú fetišistickým životným štýlom, alebo pre tých, ktorí si jednoducho chcú spríjemniť pár chvíľ, ponúka DEVIOUS divokú kolekciu "hravej" obuvi.

Klasické, nadčasové, elegantné. Retro a vintage štýl je s nami už roky. V kolekcii pin up nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste pocítili atmosféru burlesky. Je to kvintesencia glamour štýlu a symbol ženskosti! Šarm a pôvab uzatvárajú vysoké podpätky, sexi platformy a lodičky v štýle Marilyn Monroe. Motýliky, stužky a bodky dominujú štýlu pin-up a uvoľňujú ženskosť. Objavte svoju novú pôvabnú tvár a buďte zvodná nielen na nočnej prechádzke.

Ďábelsky vtipné. Presvedčivo sexy. Perverzné a hravé. FUNTASMA je kolekcia obuvi, ktorá sa špecializuje na tematické večierky a maškarné plesy - ponúka nevídaný výber tradičných topánok a čižiem pre deti, tínedžerov a dospelých oboch pohlaví v rôznych šírkach, dĺžkach a veľkostiach. Štýly začínajú červenými lakovanými čižmami Dorothy a končia retro jazdeckými čižmami so všetkým medzi tým. FUNTASMA je pútavým doplnkom každého kostýmu, ktorý sa nosí na sviatky, Halloween, maškarné plesy a karnevaly.

Očarujúce, zvodné a očarujúce. Takto možno opísať topánky Fabulicious. Objavte novú úroveň elegancie a sofistikovanosti v dokonalej kvalite a dizajne. Na večer, formálny večierok alebo stretnutie s priateľmi musíte mať vždy pár topánok na podpätku. Fabulicious sa špecializuje na elegantnú obuv na slávnostné udalosti, svadby alebo plesy. Každý model v sebe skrýva nádych tajomnosti, jemnosti a ženskosti. Či už ide o pôvabný plochý podpätok, vysoký ihličkový podpätok alebo sexi platformu. Živé farby, zirkóny, brokát a bohaté zdobenie sprevádzajú každý model týchto nádherných topánok. Buďte očarujúce, noste Fabulicious.

Trblietavé a oslnivé. Kolekcia Day&Night ponúka elegantnú obuv pre najnáročnejších zákazníkov. Hlavnými sloganmi kolekcie sú pôvab, šarm a sila ženskosti. Urobte krok k sexepílu v platformách, lodičkách na podpätku, čižmách a platformách s flitrami, škvrnami a výraznými farbami. Je čas vyniknúť v žiari reflektorov a stať sa kráľovnou večera. Oslnivé ihlice na večer alebo tlmené platformy na deň, rozhodnite sa, v ktorých topánkach chcete dnes dobyť svet.

Elegantné, drzé alebo lichotivé. Pri obúvaní veľkých dámskych veľkostí z rôznych dôvodov, či už ide o prirodzené fyzické potreby, ženskosť alebo okázalosť, sa PLEASER PL (Pink Label) snaží poskytnúť tú najlepšiu voľbu. Kolekcia Pink Label je navrhnutá a vyrábaná pre transrodové ženy, crossdresserky, drag queens, imitátorky žien, účinkujúce v drag show alebo kohokoľvek, kto má nohu do veľkosti 46, a obsahuje približne 230 lákavých vzorov - skromných alebo odvážnych, ale vždy úžasných topánok. Táto rozmanitá kolekcia, od pohodlných lodičiek a klasických lodičiek na nízkom podpätku až po koketné lodičky a trblietavé topánky na platforme, určite dodá nositeľkám sebavedomie, keď predvedú svoju zvodnú krásu, prežijú svoje pravé ja alebo naplnia svoju vnútornú fantáziu.

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT