Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
CenaMáte otázky?

Topánky, kozáci

Nájdené 1 modely obuvi vrátane 1 k dispozícii za 48 hodín
1

Denné a nočné topánky - objednajte si pohodlne online a užite si svoj výber!

Všetci vieme, že nákup topánok online znamená využitie nespočetných výhod takéhoto riešenia: pohodlné nakupovanie z gauča, možnosť nezáväzného porovnania modelov dostupných online - a samozrejme atraktívne ceny, o ktoré sa vždy staráme Bootky.sk.

Ešte viac týchto výhod získate, keď si uvedomíte, že získate prístup k takým skvostom obuvi, ako sú denné a nočné erotické topánky. O to viac, že je nepravdepodobné, že ich nájdete v poľských kamenných obchodoch. 

Takže si neodopierajte toto príjemné potešenie - ponorte sa do návrhov tejto exkluzívnej značky sexy obuvi a vylepšite svoj imidž skôr, ako opustíte dom, bez toho, aby ste opustili posteľ!

Denné a nočné erotické čižmy – nechajte sa uniesť zmyselnými modelkami.

Štýlové čižmy sú nevyhnutnosťou v ženskom šatníku. Iba oni vám môžu pomôcť vyzerať naozaj očarujúco bez ohľadu na počasie a príležitosť - ako počas eskapád v nočných kluboch, tak aj uprostred jesennej a zimnej sezóny. Ale nečakajte, kým teplota klesne - zvýšte teplotu teraz!

Pozrite sa na denné a nočné topánky v tejto kategórii a dajte voľnú ruku svojim túžbam. Ak hľadáte nezvyčajné sexi topánky - nemohli ste prísť na lepšie miesto ako tu. 

Prečo vám denné a nočné čižmy ukradnú srdce už pri prvom nosení?

  • Premyslený dizajn pre plný komfort pri nosení.
  • Pre zvýšenú životnosť obuvi používajte iba osvedčené materiály.
  • Dizajn v súlade s najnovšími trendmi a čerpajúci z nadčasových riešení.
  • Elegantné modely pre širokú škálu použitia, od erotického tanca až po každodenné použitie.

Bez ohľadu na to, či sa cítite najpohodlnejšie v sofistikovanom dizajne alebo uprednostňujete minimalistické riešenia – pozrite sa na topánky vo dne aj v noci, pretože nájdete perfektný pár pre vás. Potrebujete pomoc s dimenzovaním? Môžete sa na nás spoľahnúť!

Prečo vám denné a nočné čižmy ukradnú srdce už pri prvom nosení!

Erotické denné a nočné čižmy sú samy o sebe originálnou ozdobou. Avšak v okamihu, keď ich žena s charizmou postaví na nohy - potom sú tieto malé umelecké diela v špičkovej forme a priťahujú pozornosť všetkých bez výnimky.

Medzi mužskými obdivovateľmi môžu určite nastať spontánne výbuchy nadšenia, keď si obujete objednané denné a nočné topánočky - takže rozhodne nebuďte prekvapení, ak odídete od obdivovateľov všade. Keď sa ukážete v takýchto sexi čižmách, vedzte, že to nemôže byť inak!

Bootki Day and Night – erotické čižmy na každú príležitosť.

Erotické denné a nočné topánky sú jedinečným typom topánok pre rovnako výnimočné ženy. Sú k dispozícii v Bootky.sk v mnohých rôznych štýloch, vyhovujú každej žene a sú nevyhnutnosťou – ak chcete zdôrazniť svoju chuť do života a mimoriadny charakter. 

Nájdete ich tu za prijateľné ceny a navyše, keď si ich u nás kúpite, môžete si byť istí, že vaša objednávka bude vybavená diskrétne a bezpečne.

Čižmy a členkové čižmy z dňa a noci sú ako módne umelecké diela, vďaka ktorým je každodenný život atrakciou - kedykoľvek počas dňa alebo v noci!

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT