Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
Cena



Máte otázky?

Sandále, lodičky

Nájdené 0 modely obuvi vrátane 0 k dispozícii za 48 hodín



Vo vybranej kategórii nie sú žiadne položky



Denné a nočné topánky, sandále, lodičky – sexy voľba na rôzne príležitosti.

Denné a nočné sandále a lodičky v tejto kategórii podnecujú predstavivosť. Nájdete tu obrovský výber štýlov v klasickom štýle, ktoré sa dajú kombinovať s akýmkoľvek outfitom, ako aj o niečo fantazijnejšie modely vedľa nich – čo vám umožní dodať zmyselným outfitom nádych sviežosti.

Bez ohľadu na to, čo očakávate od obuvi v sezóne jar/leto – denné a nočné sandále tieto požiadavky splnia. Siahnite teda po elegantných, luxusných topánkach, do ktorých sa dámy z celého sveta zbláznili. 

Každá žena v nich nájde odraz svojich módnych snov a zmyselných fantázií. Aby ste to však mohli urobiť, musíte sa v prvom rade ponoriť do tejto ponuky, čo vám skutočne odporúčame, aby ste urobili tu v Bootky.sk. Už len pohľad na tieto návrhy obuvi je potešením!

Denné a nočné sandále – staňte sa kráľovnou horúcich nocí a sviežich rán!

V ponuke značky Day and Night objavíte lodičky, ktoré sú dokonalým doplnkom rockabilly štýlu, ako aj extravagantnejšie a nezvyčajnejšie modely. Pozrite sa na nápadné sandále Day and Night v gotickom štýle, ako aj tie v retro štýle. Všetky majú absolútne svoje čaro a sú rovnako vhodné na prvé rande ako na prácu alebo dokonca exotické tanečné vystúpenia. V sandáloch podpísaných logom tejto luxusnej značky je možné všetko! 

Na čo ešte budete milovať erotické sandále Day and Night?

  • Sexy štýl rafinovaný v každom, aj v tých najmenších detailoch.
  • Kombinácia vysoko kvalitného spracovania s komfortom nosenia.
  • Všestrannosť s nadpriemernou životnosťou.

Sandále od Day and Night sú jednoducho krásne navrhnuté, majú nápadne kvalitný povrch a upozorňujú na ženské prednosti. Propozície značky ponúkané v rámci nášho internetového obchodu sú dokonalým doplnkom každodenných štylizácií, večierkov alebo intímnych chvíľ v spálni – v každom prípade dostupné za cenu, ktorá vás tiež osloví.

Každá žena ich potrebuje mať k dispozícii - denné a nočné erotické sandále.

Niekedy stačia aj jednoduché lodičky, aby ste zvládli deň, ale niekedy to musí byť určite niečo viac. Všetky denné a nočné erotické sandále, ktoré si môžete objednať v obchode Bootky.sk, sú presne také - jedinečné, extravagantné a jedinečné, rovnako ako žena, ktorá ich nosí. 

Jedná sa o sandále, ktoré nie je možné ľahostajne prejsť - teraz je rad na vás, aby ste našli dokonalý pár. Chápeme, že výber modelu môže byť ťažký, ale jeho nákup online je tiež veľa zábavy. Na našu pomoc sa môžete vždy spoľahnúť aj vy – radi vám poradíme! Isté je, že nákup sandálov a lodičiek od Day and Night je absolútnym potešením, ktoré by si mala dopriať každá dáma! 

Čoskoro budete prekvapení, ako veľmi nosenie zmyselných sandálov ovplyvní váš vzhľad a sebavedomie. Objednajte si erotické denné a nočné sandále v našom obchode a využite výhody, ako je bezpečná platba, diskrétne doručenie a vrecková cena.

Buďte sexy kedykoľvek, buďte sami sebou so Dňom a Nocou!

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT