Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
CenaMáte otázky?

Topánky Demonia

Nájdené 421 modely obuvi vrátane 229 k dispozícii za 48 hodín
1 2 3 4 5

Topánky Demonia – zdôraznite svoj alternatívny štýl!

V kategórii Demonia nenájdete priemernosť typickej obuvi. Topánky Demonia sú ideálnou voľbou pre mnoho alternatívnych subkultúr. Bez ohľadu na to, či sa cítite najpohodlnejšie v gotickom, punkovom, upírskom, glam goth, industriálnom alebo viktoriánskom podnebí - táto značka sa postará o to, aby vaše topánky ako základ vášho stylingu boli zároveň absolútne dokonalým vyvrcholením vášho outfitu.

Gotické topánky Demonia – rovnako výnimočné ako vy!

Topánky Demonia sú kvalitnou voľbou. Budete radi, keď viete, že sú väčšinou vyrobené zo syntetickej vegánskej kože, ktorá je cruelty-free bez straty akéhokoľvek cool štýlu klasických kožených topánok, ktoré tak milujete.

Všetci alternatívni, rebelskí a nekonformní módni nadšenci nemusia hľadať ďalej ako v tejto kategórii Bootky.sk. Viktoriánske, punkové alebo gotické topánky Demonia splnia všetky, aj tie najsofistikovanejšie očakávania od topánok s charakterom. Nájdete tu mimoriadne zaujímavý výber casaul obuvi, ako aj obuvi na špeciálne príležitosti.

Prečo musíte mať topánky Demonia vo svojom štýlovom šatníku?

  • Mimoriadne pôsobivý dizajn v kombinácii s vysoko kvalitnými materiálmi.
  • Ikonická značka, ktorú milujú alternatívne hviezdy, celebrity a influenceri.
  • Bohatý a rozmanitý sortiment vám umožní dokonale zladiť vašu obuv s vaším štýlom.

Bez ohľadu na to, do akej alternatívnej podzemnej kultúry patríte - táto rozsiahla kolekcia odvážnej obuvi je pre vás. Navrhnuté pre rôzne subkultúry a ponúkané v rôznych štýloch - od sandálov, cez popínavé rastliny, gotické členkové topánky až po sexy topánky na platforme. 

Nie je prehnané povedať, že Demonia nielen odráža alternatívny životný štýl, ale v skutočnosti vytvára jej jedinečnosť. Neexistuje lepší spôsob, ako vás presvedčiť o potešení z nosenia topánok tejto značky, ako sa ponoriť do hlbín tejto kategórie a vybrať si niečo pre seba.

Topánky značky Demonia – tmavé, štýlové, jedinečné

Demonia je značka obuvi založená v roku 1993 v Kalifornii, ktorá sa špecializuje na alternatívnu a gotickú módu. V ponuke značky nájdete celý rad dámskej a pánskej obuvi s jedinečným a niekedy výstredným dizajnom. 

Značka Demonia je známa svojou kvalitnou alternatívnou obuvou za prijateľnú cenu. Ak sa cítite pohodlne v punkovej, gothovej alebo kybernetickej komunite – budete sa cítiť rovnako pohodlne v topánkach Demonia na nohách. Topánky značky Demonia vám dodajú sebavedomie, ktoré hľadáte.

Tak nečakajte - objavte podmanivý svet obuvi Demonia, ktorá je k dispozícii v Bootky.sk. Hoci značka už niekoľko desaťročí vytvára ikonickú a jedinečnú obuv, ktorá sa stala základom alternatívnej scény – s každým novým dizajnom je vidieť, že dizajnérom nechýbajú nápady a duch. Od ťažkých topánok s hrotmi až po vysoké platformy, démoni sú stelesnením rebelskej a odvážnej módy, vždy v dobrom vkuse.

Topánky Demonia – váš spôsob, ako sa vyjadriť.

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT