Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
CenaMáte otázky?

Platforma

Nájdené 10 modely obuvi vrátane 7 k dispozícii za 48 hodín
1

Devious topánky na platforme - otvorte sa ďalšej úrovni potešenia.

Devious - tieto topánky priťahujú, zaujmú, očaria, potešia, pobavia, vzrušia, fascinujú a jednoducho vám potešia! Devious je skutočne ambiciózna značka s neukojiteľnou chuťou na pôvab a dominanciu a každý pár podpísaný ich logom to ukazuje silným spôsobom. 

Ak máte náladu na bohaté vzory a modely, ktoré vás potešia z hľadiska odhalenia ženského sexepílu a príťažlivosti - erotické topánky na platforme Devious sú určite dobrým smerom hľadania. Od čiernych šnurovacích ihličkových čižiem cez latexové čižmy po kolená až po papuče s jedinečnými ozdobami, kvalitná obuv Devious má "niečo", čo hľadáte. 

Devious topánky na platforme – nechajte sa očariť!

Devious lákavé a skutočne výnimočné, topánky Devious na platforme sú jedinečnou voľbou, najmä ak hľadáte obuv s čisto erotickým nádychom. Či už hľadáte niečo do spálne, pole dance show alebo len chcete otočiť hlavu, Devious obuv ľahko doplní akýkoľvek predstaviteľný outfit, od ležérnych outfitov až po tematické párty. 

Prečo by ste mali mať vo svojej zbierke obuvi Devious topánky na platforme?

  • Nová dimenzia ženskosti v mimoriadne pohodlnej verzii.
  • Iba vysoko kvalitné materiály, čo sa premieta do solídneho spracovania.
  • Skvelá voľba pre párty, predstavenie, spálňu a akúkoľvek inú príležitosť.

Nezáleží na tom, či ste dobrodružná domina, zvodne sexy pokušiteľka alebo len objavujete svoje zmyselné ja – v každom prípade je značka Devious schopná reagovať na vaše preferencie, bez ohľadu na to, aké fantazijné sú. Chcete mať k dispozícii mimoriadne závideniahodnú obuv? To je kolekcia!

Devious sexuálne topánky na platforme - ktoré sa stanú vašimi obľúbenými?

Devious je všestranná značka obuvi, ktorá je primárne inšpirovaná luxusným životným štýlom a všetkým, čo sa deje vo výklenku. Devious topánky na platforme sa dodávajú v rôznych farbách, štýloch a materiáloch, od vysokých topánok až po pestrofarebné papuče na špeciálne príležitosti.

Pamätajte, že bez ohľadu na to, čo v nich robíte - vždy vás podporia s plným komfortom spolu s mäkkou vnútornou podšívkou. Prekvapia vás aj svojou pevnosťou a odolnosťou voči poškodeniu, pretože sú vždy vyrobené s použitím kvalitných vonkajších materiálov. Jedným slovom, je to obuv, ktorá robí sny skutočnosťou - aj tie najtajnejšie!

Okrem svojej erotickej povahy sú platformy od Devious v každom prípade skvelým doplnkom každého outfitu, dokonca aj veľmi ležérneho. Sortiment tejto značky je rovnako rozsiahly, ako je eklektický a mimoriadne estetický. Každá žena si nájde niečo pre seba a je veľká šanca, že váš obľúbený pár od Devious bude povýšený na číslo jedna z celej kolekcie topánok, ktoré už roky vytvárate vo svojom šatníku!

Takže sa neuspokojte s priemernými modelmi, keď je na dosah niečo také nezvyčajné ako Devious topánky na platforme.

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT