Máte otázky?
Widok:
Categories:
Filtrovanie
Search in
Všetky
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozícii 48 hodín
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Príslušenstvo
Predaj
Veľkosť
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpätku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Farby
Biela
čierna
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krém
Modrá
Transparentné
Ružová
Satén
Koža
Zlato
CenaMáte otázky?

Platforma

Nájdené 16 modely obuvi vrátane 10 k dispozícii za 48 hodín
1

Topánky na platforme Pin Up - sexepíl priamo zo starých čias, vo vašom šatníku!

V minulosti topánky na vysokom podpätku nosila iba spoločnosť vyššej triedy, ktorá mala zdôrazňovať postavenie a dobrý vkus. Aj keď už nežijeme podľa tohto pravidla, podpätky majú stále tú silu, vďaka ktorej môžete okamžite vyzerať a cítiť sa extra elegantne! Topánky na platforme Pin Up dokážu tento pocit dokonale sprostredkovať. Keď ich položíte na nohy, okamžite to zistíte.

Pamätáte si, keď ste si ako malé dievčatko prvýkrát obliekli vysoké podpätky svojej mamy? To bolo niečo! Teraz ste dospelá žena - takže je to dlho očakávaný čas ukázať svoju ženskosť naplno a vyzerať úžasne. Poďme na to, je to jednoduché - stačí si objednať erotické topánky na platforme Pin Up pre seba a uvidíte, ako skvele sa v nich budete cítiť!

Pin Up sex topánky na platforme - potešenie pre vás, pekný pohľad pre každého.

Ak si chcete objednať pár týchto vintage platforiem od spoločnosti Pin Up, odošleme ich čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie, bez ohľadu na to, kde žijete. Rovnako ako vy, aj tu v Bootkuy.pl sme absolútnymi fanúšikmi retro topánok, a preto ich nájdete v bohatom výbere na našich stránkach. 

Ako ich nemôžeme milovať! Topánky na platforme Pin Up sú elegantné, majú krásne detaily a dopĺňajú retro vzhľad (a ďalšie). Nič vás nemôže cítiť ženskejšie ako na týchto vintage platformách! 

Prečo inak by ste chceli mať k dispozícii topánky na platforme Pin Up?

  • Krásne zoštíhľujú nohu a dodávajú postave ľahkosť.
  • Sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov s vysokou odolnosťou.
  • Vyznačujú sa širokou škálou aplikácií – môžete ich zladiť s akýmkoľvek outfitom a príležitosťou.

Pár platforiem v retro štýle môže ísť dlhú cestu: sú dobrou voľbou, keď je vonku zima, budú dobre fungovať v teplejšom počasí a okorenia váš outfit za každých okolností. Jednoducho, sú neodolateľné.

Pripnite si topánky na platforme - už viete, ktorý bude váš obľúbený pár?

Aby sme uspokojili rôzne chute našich zákazníkov, vybrali sme mnoho rôznych typov topánok od Pin Up - od klasických kukátok, cez roztomilé vzory mašlí až po čipkované platformy. To zaisťuje, že existuje pár vintage topánok pre každú dámu a každý typ oblečenia! 

Exkluzívna a elegantná retro móda, vďaka ktorej sa cítite veľmi žensky, to je to, čo milujeme, a preto sa o ňu chceme podeliť pri zostavovaní našej ponuky. Jedinečné dizajny, ktoré predstavujeme, pochádzajú od značky Pin Up – značky vlastnenej spoločnosťou Pleaser, ktorej úspech dosahujú vynikajúci špecialisti, ktorí si veľmi dobre uvedomujú, ako by mali byť topánky navrhnuté tak, aby urobili ženu šťastnou! 

Topánky, ktoré sme tu vybrali, nie sú len tak hocijaké topánky, sú to jedinečné modely, ktoré vám určite budú závidieť všetky vaše priateľky a muži... Nebudú môcť odtrhnúť oči!

Stačí jeden pár platforiem od Pin Up, aby ste obrátili svet hore nohami! 

Kontakt

Kontakt & Newsletter

obchod@bootky.sk

Newsletter

Katalogi online
Zákaznícky servis | O spoločnosti | Pleaser | Predpisy | Platby | Veľkosť tabuľky | FAQ | HURT